Archiv Insider Blog Články z vydání  
Insider? Takto by mohla vypadat kvalitní internetová novinařina

Deník Insider přichází rovněž na iPhone 07 / 03 / 2013 Redakce

Milí Insideři, vážení čtenáři,

originální český Deník Insider pro elektronické čtečky a jiná digitální zařízení je od března 2013 dostupný rovněž ve speciální aplikaci pro telefony iPhone. Aplikace umožňuje čtenářům platbu přímo prostřednictvím telefonu, po registraci se uživatel kromě aktuálního vydání dostane například i k více než ročnímu archivu Insideru.

Aplikaci je možné objednat zde: https://itunes.apple.com/cz/app/denik-insider/id526720424?mt=8

Experimentální deník se od svého startu v prosinci 2011 stal zdrojem původních informací, které jsou pravidelně citovány největšími českými médii.

Trvale roste rovněž čtenost a báze předplatitelů.

„Blížíme se k polovině z 2.800 aktivních předplatitelských účtů, což byl dlouhodobý a veřejně prezentovaný plán úvodní fáze projektu. Po prvním roce existence je to nad očekávání dobrý výsledek,“ uvedl Jakub Unger, obsahový ředitel Centrum Holdings, která Insider vydává.

 

Aplikace pro iPhone rozšiřuje škálu možností, jak předplatitelé mohou večerník konzumovat – kromě plnohodnotné webové verze na adrese www.denikinisder.cz čtenáři využívají různá zařízení platforem Kindle, Android či českého eReadingu.

„Různé formy prodeje obsahu a možnosti platforem hodláme zkoušet i nadále, jednáme tudíž i s dalšími potenciálními distributory,“ říká Jakub Unger.

Původní obsah pro Deník Insider, který je sesterským projektem zpravodajského online serveru Aktuálně.cz, vytvářejí renomovaní čeští novináři Sabina Slonková, Zuzana Kubátová, Martin Fendrych, Daniel Köppl, Jan Lipold, Petr Holub, Patrick Zandl a další.

 

Témata: blog, iPhone
 

 

Další články tohoto vydání

 

Insider blog

Poslední číslo Insideru vyjde 31. října 2014 Blog Od března vychází INSIDER ráno Blog Zlevnili jsme pro vás čtení nejen na dlouhé zimní večery! Blog
Březen, měsíc knihy. Škrtáme, je to měsíc Insideru
 
 
mobilní verze